Шон Карр відбивався від журналістів ТСН з поліцією

Шон Карр відбивався від журналістів ТСН з поліцією

Шон Карр / Фото: deathvalleyscreamers.co.uk

ТСН вирушив до Британії і знайшов Шона Карра, щоб з'ясувати з перших вуст, чи справді рокер розлучається з Євгенією Карр.

Між Євгенією Тимошенко та Шоном Карром схоже таки пробігла чорна кішка. Напередодні "ТСН.Особливе" розповів про розлучення пари посилаючись на власні джерела. Аби з'ясувати все з перших вуст, ТСН вирушив до Британії і знайшов Шона Карра.

У британському графстві Корнвол мешкає не більше п'ятнадцяти тисяч жителів і саме тут ТСН-особливе знаходить гурт DVS (Death Valley Screamers). Назва гурту українською перекладається як "Смертельна долина крикунів".

Перед початком концерту "ТСН.Особливе" зустрічає учасників гурту. З британцем Шоном грають два українці - Сергій та Володимир. Попереду у них 11 концертів.

Працювати з британським фронтменом DVS Шоном Карром – їм подобається - майже не сваряться, одне одного розуміють. Про нещодавні негаразди в сім'ї Тимошенко чоловіки намагаються не говорити. Хоча й зізнаються - Шону зараз непросто.

Шон Карр з дружиною
А от питання про начебто розлучення Євгенії з Шоном у них викликає посмішку. Обговорювати його музиканти не хочуть. В Україні подейкують, що стосунки з Євгенією дали тріщину через те, що Шон полюбляє хильнути зайвого. Сергій та Володимир це теж намагаються спростувати.

Напередодні сам Шон Карр назвав чутки про розлучення "маячнею". У клубі він був тверезим і спілкуватися, а тим паче коментувати взаємини з дочкою екс-прем'єра, рішуче відмовляється.

На захист Шона стали менеджери гурту. Вони попросили покинути клуб, а за кілька хвилин до клубу під'їхала і поліція. Разом з охороною вона пильнували, щоб ТСН-особливе не побачила концерту Шона Карра.

Детальніше дивіться о 17:05 в ТСН.Особливе

ТСН-особливе знайшла Шона Карра

ТСН-особливе знайшла Шона Карра

Повʼязані теми:

Наступна публікація