Шовковські шукали Мері Попінс для доньки

20 лютого дружина футболіста Олександра Шовковського Ольга Альонова народила доньку, вагою 3 кг 70 г і зростом 52 см. Дівчинку назвали Олександрою в честь батька.

Щасливі батьки Ольга та Олександр вже минулої суботи були на церемонії нагородження "Найкрасивіших людей України" за версією журналу Viva, а маленьку донечку залишили з нянею.
"Донечка зараз така крихітка, постійно хочеться на неї дивитись, - розповіла Ольга, дружина Олександра Шовковського. - На кого схожа, сказати не можу, бо здається такі маленькі дітки, міняються щодня".

Щодо того, як Шовковські шукали няню та за якими критеріями відбирали собі помічницю Ольга сказала:
"Ми шукали Мері Попінс, - пожартувала Альонова. - Насправді, шукали за рекомендаціями друзів. Ця няня якраз закінчила працювати в одній сім'ї, і ми її запросили. Особливих вимог не було, типу знати п'ять мов, чи шось такого типу. Але коли ми познайомились з нянею, то одразу зрозуміли, що їй можна довірити дитину".

Ольга Альонова, яка є власницею хутряного бренду DSFURS. Зараз Ольга в декретній відпустці.
"Я не працюю, є помічник, директор моєї компанії, - пояснює дружина Шовковського. - Як довго буду у відпустці - не знаю, але наступного тижня планую заїхати до офісу та дізнатись, як там справи".

Читайте також:

У Олександра Шовковського народилась донька

Тіна Кароль народила сина

Ірена Кільчицька народила сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: