Шпигунка Чапман дебютувала на телебаченні у спокусливій червоній сукні

Скандальна російська шпигунка Анна Чапман провела на телебаченні свою першу програму "Таємниці світу".

Росіянка Анна Чапман, яка стала відома після шпигунського скандалу, провела на телебаченні свою першу програму, шоу отримало назву "Таємниці світу".

В ефірі телеканалу РЕН вийшла її перша програма, яка була присвячена розгадкам надприродної прояви фрагментів тексту Корану на тілі дитини, яка народилася нещодавно в Дагестані. Окрім Чапман в цьому шоу брали участь і кореспонденти, і численні експерти.

Програма буде виходити в рамках документального проекту "Реальність", і буде присвячена найпопулярнішим загадковим явищам сучасності, її формат буде експериментальним.

Раніше повідомлялося, що Чапман взяла участь у зйомці документального фільму про Бурштинову кімнату.

"Вся основна робота проходила в нас заздалегідь по телефону, потім знімальна група з Анною Чапман прилетіла в Калінінград, відпрацювали дуже оперативно і комплексно", - повідомив консультант телевізійників.

За його словами, він підписав з телеканалом договір про нерозголошення, тому не може поділитися деталями фільму. Він сказав, що фільм буде присвячений пошукам легендарної Бурштинової кімнати.

За його словами, мова піде і про амулет герцога Пруссії Альбрехта - позолоченого персня з магічними символами, що був знайдений на місці Королівського замку Кенігсберг, який був частково зруйнований під час Другої Світової війни і підірваний у 1967 році.

Історик повідомив, що під музеєм-бункером останнього коменданта Кенігсберга генерала Отто фон Ляшан - у сотні метрів від місця, де знаходився Королівський замок - історики і археологи знайшли колодязь.

"Коли зійде вода, ми відкриємо цей колодязь. Можливо, тоді знімальна група "Таємниці світу з Ганною Чапман" приїде в Калінінград ще раз. Є ймовірність, що колодязь приведе нас до підземного сховища або навіть до Бурштинової кімнати. Мабуть, коли німці відступали, дуже поспішали і їм не вдалося якісно забетонувати бетонний колодязь", - сказало джерело.

Альбрехт Бранденбург-Ансбахський (1490-1568) - останній великий магістр Тевтонського ордена і перший герцог Пруссії, засновник університету Альбертіна. У Кенігсберзі поблизу Королівського замку був встановлений пам'ятник Альбрехту. Після Другої Світової війни він був втрачений, його відновили тільки до 750-річного ювілею міста і встановили на колишньому постаменті, але біля кафедрального собору.

Читайте також:

Шпигунка Анна Чапман видасть Росії всі таємниці світу

Анна Чапман часто ходила до секс-шопу

"Російська шпигунка" Анна Чапман знялась у еротичній фотосесії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: