Шведська королівська сім'я готується відразу до двох весіль

Шведський королівський палац офіційно оголосив, що молодша дочка короля Карла XVI Густава і королеви Сільвії Мадлен виходить заміж. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Відразу після старшої сестри про свої заручини оголосила і молодша спадкоємиця принцеса Швеції. Обранець 27-річної Мадлен - юрист із Стокгольма Йонас Бергстрем, який теж походить з досить відомого роду.

Для Мадлен це великий день – заручин вона чекала багато років. Вони з Йонасом зустрічаються з 2002 року, але не мали права ні одружитися, ні навіть офіційно назватися нареченими, оскільки згідно із законом, першою оголосити про намір одружитися повинна була старша дочка королів, принцеса Вікторія. Але та з шлюбом не квапилася, через що вінценосні сестри неодноразово сварилися.

Відомо, що майбутній шлюб вже схвалив сам король. Формальну згоду дав і уряд країни - цього вимагає багаторічна традиція.

А всього кілька місяців тому Швеція дізналась ім'я майбутнього чоловіка старшої принцеси - Вікторії. Тоді справа трохи не дійшла до скандалу, адже обранець спадкоємиці престолу став звичайний тренер з фітнесу.

Читайте також:

Саудівська принцеса втекла до коханця в Британію

Принцеса Данії народила претендента на трон

Англійська принцеса залишилися без коліс

Крон-принцеса Норвегії впала зі сходів в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: