Син бен Ладена розлучається

Омар бен Ладен розлучається з дружиною, британкою Джейн Фелікс-Браун через побоювання за своє життя.

Омар бін Ладен і Джейн Фелікс-Браун (Фото: dailymail.co.uk)
Омар бін Ладен і Джейн Фелікс-Браун встигли побути подружжям лише 5 місяців.
Син терориста номер один в світі Усами бен Ладена Омар і його дружина - британка Джейн Фелікс-Браун розлучаються за п'ять місяців після весілля через побоювання за своє життя, повідомляють британські ЗМІ.

Як повідомляє телеканал Sky News, Джейн Фелікс-Браун називає причиною розлучення те, що люди з оточення Усами бен Ладена виступають рішуче проти її шлюбу з його сином.

"Люди проти нашого браку, тому що я піддана Великої Британії. Я не готова до того, щоби побачити, як чоловік, якого я люблю, помре", - заявила Фелікс-Браун журналістам. "Це був насправді хороший, міцний брак, але я не витримаю, якщо мій улюблений чоловік помре в мене на очах", - наголосила вона.

В інтерв'ю газеті Daily Mail Джейн заявила, що рішення про розлучення було ухвалено, тому що її чоловіку погрожували, і сімейна пара побоюється за своє життя.

Сам Омар Бен Ладен сказав, що не хоче розлучатися, але на те "є серйозні підстави".

Омар бін Ладен і Джейн Фелікс-Браун
Син терориста № 1 та британка познайомилися 2006 року в Єгипті.
Джейн Фелікс-Браун, 51-річна співробітниця адміністрації невеликого поселення Молтон у графстві Чешир (Велика Британія), і четвертий син Усами бен Ладена 27-річний Омар, за словами самої Фелікс-Браун, познайомилися у вересні 2006 року в Єгипті. Джейн лікувалася там від розсіяного склерозу.

Брак з Омаром бен Ладеном став для неї п'ятим за ліком. За словами Фелікс-Браун, Омар бен Ладен покинув Афганістан, куди за екстремізм вигнали його батька, ще 2000 року, і відтоді ніколи не спілкувався з ним, хоча й сумує.

Проте, за деякими даними, Омар розлучився з батьком тільки після серії атак на Нью-Йорк і Вашинґтон 11 вересня 2001 року, оскільки не зійшовся з ним у поглядах на тактику терору.

Фелікс-Браун розповіла, що одного разу сама бачила терориста номер один. У 16 років вона вийшла заміж за мусульманина, і на одній з вечірок, влаштованих його знайомими в Лондоні, зустрілася з Усамою.

Найгучнішим терактом, організованим терористичною мережею Усами Бен Ладена, стала атака на вежі-близнюки Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку і будівлю Пентагону у Вашинґтоні з використанням захоплених пасажирських літаків 11 вересня 2001 року. Тоді загинуло близько трьох тисяч людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: