Син Клочкової займається плаванням тричі на тиждень

Олімпійська чемпіонка займається з сином плаванням тричі на тиждень. Допомагає Клочковій її подруга і тренер з плавання. Ще в планах Клочкових - вивчити грузинську, рідну мову батька Сашка.

Чотиримісячний син олімпійської чемпіонки Яни Клочкової Сашко тричі на тиждень займається плаванням в басейні.

Цьому всьому немовля навчить зіркова матуся разом з тренером і подругою Наталією Мацупко. Саме вона порадила Яні відвести сина до басейну, коли він виріс з ванни.

"Сашко, взагалі молодець, я його називаю "справжній мужик", він терпить усе, що йому пропонується", - розповіла тренер із груднічкового плавання.

У воді Сашко почувається наче у рідній стихії: пірнає, плаває на животику і на спинці. Не плакав ще жодного разу.

Із раннього віку Яна привчає сина не тільки до спорту, а й до публічної уваги. Так, 28 жовтня Клочков-молодший був у живому ефірі грузинського телебачення - Яна із сином брала участь у телемості із татом дитини, Леваном.

Він, зі слів Яни, найближчим часом приїде до Києва. А от рідня Левана - грузинський дідусь Сашка і рідна тітка – вже гостювали в Україні. Схоже, Сашко окрім плавання скоро опанує і грузинську мову.

Раніше Клочкова говорила, що буде виховувати сина сама, а батько Леван Ростошвілі телефонує їй лише з погрозами. "Леван часто телефонує з погрозами, що забере сина. Ну, що поробиш - гарячий грузинський хлопець, вибуховий характер. І скільки я не намагалася пояснити йому, що проблеми краще вирішувати мирним шляхом, все марно. Ми дуже різні люди, у нас різний менталітет, і з цим нічого не поробиш", - коментує Клочкова.

Читайте також:

Яна Клочкова сина виховуватиме сама

Яна Клочкова виростить із сина спортсмена

Яна Клочкова охрестила сина

Яна Клочкова народила сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: