Син Клочкової займається плаванням тричі на тиждень

Олімпійська чемпіонка займається з сином плаванням тричі на тиждень. Допомагає Клочковій її подруга і тренер з плавання. Ще в планах Клочкових - вивчити грузинську, рідну мову батька Сашка.

Чотиримісячний син олімпійської чемпіонки Яни Клочкової Сашко тричі на тиждень займається плаванням в басейні.

Цьому всьому немовля навчить зіркова матуся разом з тренером і подругою Наталією Мацупко. Саме вона порадила Яні відвести сина до басейну, коли він виріс з ванни.

"Сашко, взагалі молодець, я його називаю "справжній мужик", він терпить усе, що йому пропонується", - розповіла тренер із груднічкового плавання.

У воді Сашко почувається наче у рідній стихії: пірнає, плаває на животику і на спинці. Не плакав ще жодного разу.

Із раннього віку Яна привчає сина не тільки до спорту, а й до публічної уваги. Так, 28 жовтня Клочков-молодший був у живому ефірі грузинського телебачення - Яна із сином брала участь у телемості із татом дитини, Леваном.

Він, зі слів Яни, найближчим часом приїде до Києва. А от рідня Левана - грузинський дідусь Сашка і рідна тітка – вже гостювали в Україні. Схоже, Сашко окрім плавання скоро опанує і грузинську мову.

Раніше Клочкова говорила, що буде виховувати сина сама, а батько Леван Ростошвілі телефонує їй лише з погрозами. "Леван часто телефонує з погрозами, що забере сина. Ну, що поробиш - гарячий грузинський хлопець, вибуховий характер. І скільки я не намагалася пояснити йому, що проблеми краще вирішувати мирним шляхом, все марно. Ми дуже різні люди, у нас різний менталітет, і з цим нічого не поробиш", - коментує Клочкова.

Читайте також:

Яна Клочкова сина виховуватиме сама

Яна Клочкова виростить із сина спортсмена

Яна Клочкова охрестила сина

Яна Клочкова народила сина

ВідеоХодити рано, говорити рано - плавати самий раз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: