Скандальна фотосесія Брітні Спірс

Загальна сума, від шкоди завданої співачкою Брітні Спірс журналу після фотосесії, складає понад десять тисяч фунтів стерлінгів.

Скандальна фотосесія Брітні Спірс
(Фото: ok-magazine.com)
Загальна шкода, завдана співачкою Брітні Спірс журналу Ok!, складає понад десять тисяч фунтів стерлінгів (двадцять тисяч доларів США), повідомляється на сайті Sky Showbiz.

Видання влаштувало співачці фотосесію та інтерв'ю, які повинні були представити Брітні читачам у позитивному вигляді. За словами представника Ok!, Спірс сама ініціювала інтерв'ю.

Проте, прибувши на місце, співачка повелася неадекватно. Спірс зіпсувала туфлі за 288 фунтів і два плаття вартістю 2715 і 3248 фунтів. Останньому, за свідченням очевидців, дісталося найгірше: на нього помочився собака Брітні. Після цього співачка покинула місце зйомки, прихопивши з собою два плаття на суму 656 фунтів, два кільця загальною вартістю 6192 фунти і шарф за 136 фунтів. 

Загальна вартість втрачених і зіпсованих речей складає 13 тисяч 235 фунтів стерлінгів. Представники журналу не повідомляють, що з предметів гардеробу підлягає відновленню.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: