Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Маргарина Смілянська-Галицька ще у 2009 знялася оголеною для Playboy. Однак тільки після недавньої гучної аварії в Монако про співачку заговорили ЗМІ.

"міс аварія" РІ у PLAYBOY_5
Playboy
Маргарина Смілянська-Галицька ще у 2009 знялася оголеною для Playboy
Героїня недавніх світських хронік, блондинка на Бентлі, "міс аварія" Маргарина Смілянська-Галицька (співачка РІ) ще у 2009 знялася оголеною для Playboy. Однак ця фотосесія привернула увагу ЗМІ тільки зараз.

Фотографія цього номера так їй подобається, що досі стоїть на заставці в Твіттері.

"Я хочу бути слабкою для одного чоловіка - для мого. Він повинен приборкати мене і стат моїм союзником за вогонь..", - ділилася тоді з виданням співачка. Між тим, як зізналася РІ нещодавно ТСН, серце її зараз вільне.

Після скандальної аварії на Bentley в Монако виконавиця мандрує по Європі на не менш дорогих автомобілях.

Вона хвалиться знайомством з Богданом Титомиром, захоплюється яхтою Абрамовича і дивується в Твітері, чому привернула стільки уваги преси.

Після аварії Маргарита "зірвалася у Флоренцію". Про це співачка написала відразу ж після події на своїй сторінці в Твіттер. Дещо пізніше українка встигла побувати в Сен-Тропе, Сан-Ремо і інших містах Італії та Франції.

Причому, судячи з фото, викладених у Вконтакте, любов до дорогих автомобілів у Маргарити не минула - по Монако співачка розсікає на суперкарі Ferrari.

Кар’єру співачки РІ розпочала у 2008 році, до того дівчина професійно займалася балетом. Останні два роки вона проживає у Москві, де її продюсером був репер Серьога. Були навіть чутки про їхній роман. Але, як зізналась РІ, дороги їхні розійшлися.

Читайте також:

Героїнею найдорожчої аварії року у Монако виявилася донька української "шишки"

Російська акторка Світлана Ходченкова здивувала Венеціанський кінофестиваль

Наташа Корольова із Тарзаном влаштували оргію біля багаття

Відео"Міс аварія" співачка РІ знімається голою

Залиште свій коментар

Вибір редакції