Скільки в Україні мільйонерів?

За останніми підрахунками податкових органів, у Києві їх 614.

Гроші
Архів
Скільки в Україні мільйонерів, поки що не підраховано. Податкова говорить, що в Києві їх 614. Одним з обов'язкових елементів життя мільйонера вважається будинок у передмісті столиці.

Елітну Кончу-Заспу забудовують просто на очах. Уже нині за хороми під Києвом правлять більше, ніж за вілли в Іспанії. Утім, попит тільки зростає. А надто, якщо маєток має власний вихід до води. 

Найдорожча яхта на пристані у передмісті коштує приблизно мільйон доларів, найдешевша – тисяч триста. Знімати їх з берега заборонено, можна тільки з води. Власникам цих красунь публічність ні до чого. Розтинати води Дніпра багаті українські яхтсмени можуть тільки з березня до жовтня. Але доглядати за судном треба постійно. Вартість утримання яхти - приблизно 50 тисяч доларів на рік.

Щоби потанцювати на палубі яхти, її не конче треба купувати. Для початку можна взяти в оренду. 1000 доларів за годину – і справжній мільйонерський комфорт гарантовано. 

Якщо ця сума у когось викликає оскому, є варіант солодший. Чи то пак - дешевший. Винайняти окремий елітний залізничний вагон. Приблизно за 50 доларів на годину його чіпляють до будь-якого потяга. Примадонна російської естради, як відомо, на гастролі і відпочинок їздить тільки так. 

Кухня у цьому вагоні – територія провідника. Він тут одночасно і за кухаря. Готує все, що замовляють. Від бутербродів і салатів, до котлет і борщу. Утім, на продукти – прейскурант окремий. Безкоштовно у цьому вагоні тільки чаєм поять.

ВідеоУкраїнські мільйонери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: