Слухання у справі Чарлі Шина відкладені

Актор Чарлі Шин хоче обговорити історію домашнього насильства зі слідством. Саме через це слухання у цій справі відкладено.

 Слухання у справі про напад Чарлі Шина на його дружину Брук Мюллер відкладені. Причиною затримки став намір сторін обговорити угоду актора зі слідством.

За словами представника Брук Мюллер, операція буде включати в себе визнання актором провини в нападі в обмін на 30-днів в'язниці з можливістю вдень ходити на роботу.

У березні поточного року Чарлі Шин відмовився визнати свою провину. Звинувачення на його адресу включали три епізоди - загроза розправою, напад і завдання шкоди. Як вважає слідство, актор під час сварки погрожував дружині ножем і обіцяв убити її у випадку, якщо вона подасть на розлучення.

Чарлі Шин був арештований 25 грудня 2009 року, а вже наступного дня звільнений під заставу в 8,5 тисяч доларів. Актор згодом заперечував свою провину в нападі і заявляв що у нього з дружиною сталася звичайна сварка. Брук Мюллер також демонструвала готовність помиритися з чоловіком.

Читайте також:

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Чарлі Шин з дружиною ліг у клініку

Суд висунув Чарлі Шину звинувачення в нападі на дружину

ВідеоСлухання у справі Чарлі Шина відкладені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: