Службовий роман: Тіна Кароль закохалась у продюсера з першого погляду

Дата публікації
Перегляди
5408
Службовий роман: Тіна Кароль закохалась у продюсера з першого погляду

Кароль з Огірем 5 років разом / Блик Секрет

Метелики в животі спровокували гучний скандал із першим продюсером Тіни Кароль.

На початку 2007 склався творчий тандем Тіни Кароль та Євгена Огіра. Він колишній телевізійник, вона зірка, яка щойно розірвала контракт з продюсером. Він підписав з нею довготривалий договір про співробітництво, а вона закохалась в нього з першого погляду.

"Коли я його побачила, ви знаєте, це буває один раз в житті, я зрозуміла, що в мені - ось є пісня "метелики в животі" - так ось зараз, після пісні "ніжно-ніжно", я відчула "пташки" по тілу", - зізналась співачка ТСН.Особливе.

Євгену Огіру Тіна Кароль сподобалась одразу. Але перший крок назустріч коханню зробила саме дівчина. З новим продюсером кар'єра співачки стрімко пішла в гору.

За перший рік спільної роботи їй присвоїли звання "Заслуженої артистки", "Найкрасивішої жінки України". Хітом року визнали пісню Тіни "Люблю його". Саме цю пісню Кароль присвятила коханому чоловіку Євгену Огіру. У відповідь Євген запросив Тіну в ресторан де і освідчився.

и стали спілкуватися і на 8 березня він подзвонив і каже "слухай, а що ти робиш?". Ну ми ще не були у відносинах, кажу "так нічо, сиджу вдома". "Так що, тобі нема з ким піти?" Кажу: "Нема з ким куди піти". "Давай я приїду". Я говорю: "Із задоволенням". Він мені подарував жовті тюльпани", - згадує вона.

За рік пара побралась. Двічі. Вперше на Мальдівах, вдруге у Києві, для друзів і батьків. Він став для неї музою. Співаючи на сцені, вона завжди шукає поглядом його очі.

Сьогодні важко уявити Тіну без Євгена. Після п'яти років шлюбу романтика у стосунках не зникла. А от у роботі творчому тандему доводиться шукати ідеї не лише один в одного.

Тіна співає, а він забезпечує її усім необхідним. Навіть побутові проблеми Євген вирішує самостійно.

" Я не готую сніданки вдома. Коли я готую, це особливий випадок... Я ніколи не помічала, є у нього брудні шкарпетки чи ні. Він не дає мені торкатися навіть думками до цього аспекту його особистої гігієни і зовнішнього вигляду", - стверджує Кароль.

Службовий роман: Тіна Кароль закохалась у продюсера з першого погляду

Службовий роман: Тіна Кароль закохалась у продюсера з першого погляду
Наступна публікація