Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Низка важливих свідків дали свідчення, згідно з якими кардіолог Джексона Конрад Мюррей незаконно вводив співакові заборонені препарати.

Майкл Джексон
Daily Mail
Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані
У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані, що компрометують лікаря, обвинувачуваного в ненавмисному вбивстві короля поп-музики Майкла Джексона.

Низка важливих свідків дали свідчення, згідно з якими кардіолог Конрад Мюррей, коли у співака зупинилося серце, перервав розпочату процедуру первинної реанімації з метою приховати препарати, які він протизаконно вводив знаменитості.

Мова йде про свідчення голови служби постачання співака Альберто Альвареса, особистого помічника Аміра Вільямса і охоронця Фахіма Мухаммада. Коли Джексону стало погано 25 червня минулого року, вони були скликані до кімнати, де помирав їхній господар, і стали очевидцями того, що відбувається.

За їхніми словами, рот у "короля попу" був широко відкритий, очі відкриті, ознаки життя відсутні. Доктор Мюррей же діяв гарячково, робив штучне дихання, потім перервав процедуру і явно забарився з викликом невідкладної допомоги.

Є й свідчення співробітників лікарні, де була офіційно зафіксована смерть знаменитості. Там Мюррей заявив, що йому потрібно терміново повернутися в будинок співака, щоб забрати якийсь диво-крем. "Ніхто в світі не має про нього знати", - стверджував кардіолог.

10 лютого коронер Лос-Анджелеса (слідчий, який веде справи про загадкову загибель) опублікував повний звіт про результати розтину тіла короля поп-музики Майкла Джексона, який помер у червні 2009 року, згідно з яким музикант був убитий передозуванням пропофолу (сильнодіючого анестетика).

Особистому лікарю співака Конраду Мюррею вже висунули звинувачення в ненавмисному вбивстві.

Як повідомлялося, 9 лютого на попередньому засіданні суду в Лос-Анджелесі Мюррей не визнав себе винним у ненавмисному вбивстві Джексона. Лікаря випустили на волю під заставу в 75 тисяч доларів і підписку про невиїзд за межі США. Кардіолог, за його власними словами, намагався врятувати життя співака і зробив йому закритий масаж серця перед приїздом "швидкої допомоги".

Майкл Джексон помер 25 червня. Коли медики прибули до співака додому, він уже не дихав. У стані глибокої коми Джексон був негайно доставлений в найближчий госпіталь, проте врятувати його лікарям не вдалося. Співак помер від зупинки серця, викликаної, за попередніми даними, одночасним прийомом всередину сильнодіючих препаратів.

У ніч на 4 вересня минулого року Джексона поховали в так званому Великому мавзолеї голлівудського кладовища Forest Lawn. Тіло Майкла Джексона було поміщено в золоту труну.

Читайте також:

На аукціон виставлено шприц, з якого Джексону ввели смертельну ін'єкцію

Тілоохоронці Джексона розповіли про його особисте життя

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

ВідеоМюррей вводив Джексону заборонені ліки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: