Софія Ротару дарує родичам Мальдіви, а вони її годують куркою в сметані

Дата публікації
Перегляди
4733
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Софія Ротару дарує родичам Мальдіви, а вони її годують куркою в сметані

Софія Ротару з сестрами / Фото: Комсомольская правда в Украине

Буковинські родичі Софії Ротару досі носять прізвище Ротар і уникають розмов з пресою.

ТСН.Особливе побувала на батьківщині Софії Ротару, де досі живуть її сестри та брати.

Родина Ротарів була багатодітною - Софія народилася другою серед шістьох дітей, і з дитинства допомагала доглядати молодшеньких, бо батьки постійно працювали в полі.

У селі Маршинці в передмісті Чернівців і досі живуть брати відомої співачки. Із шоу-бізнесом вони ніяк не пов'язані. Чотири сестри і два брати Ротарі - Софія, Аурика, Лідія, Зінаїда, Євген та Анатолій - тут народилися, тут робили перші кроки, тут співали свої перші пісні.

Журналістів обидва брати Софії Михайлівни зустрічають неохоче. Розмовляти із пресою їм заборонила зіркова сестра.

Та для ТСН-Особливе все ж таки роблять виняток. Тетяна - дружина молодшого брата Софії Ротару - розповідає, що старий будинок, у якому саме народилися зіркові зовиці, уже давно знесли.

Тетяна і Євген Ротарі намагаються зберегти родинне надбання, яке колись започаткував батько. Він гарно співав, та головною справою свого життя вважав - виноградники. Євген же любить рибалити - ставочок є прямо у дворі.

Будинок старшого брата Євгена і Софії Ротару – за парканом. Анатолій живе із дружиною Аурикою і не порушують обіцянку - не спілкуватись із пресою.

Колись брати теж співали. Та 20 років тому вирішили - краще добре господарювати, ніж посередньо співати. А надто, якщо зірка в родині вже є. Тепер співають лише в родині і на свята. Цю традицію теж започаткував батько Софії Михайлівни.

Зіркових родичів тут завжди чекають. Знають усі кулінарні вподобання сестер і намагаються їм догодити.

"Софія Михайлівна- курочку домашню в сметані, з мамалигою. Аурелия любить домашні котлети в сметані. І курочку також. Рибу смажимо...", - діляться подробицями.

Іще одна сестра відомої хуторянки Лідія живе в Чернівцях. Вона теж колись співала і гастролювала зі своїм чоловіком Сергієм. Зараз вони мають власний ресторанний бізнес.

Зі славетною родичкою вони також бачаться рідко. Та Софія Михайлівна любить робити сюрпризи й особливі подарунки. Один із них Лідія з чоловіком чекають саме на цей Новий рік. Останній був – запрошення на відпочинок на Мальдівах.

Читайте також:

Софія Ротару влаштувала Глорії Гейнор день народження на своїй віллі

Список найбагатших українських зірок очолила Софія Ротару

Софія Ротару подарувала онуку годинник за 20 тисяч євро

Про родину Софії Ротару та їх взаємини

Про родину Софії Ротару та їх взаємини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4733
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація