Софія Ротару пройшла курс хіміотерапії

Аби назавжди позбутись туберкульозу, Софія Ротару пройшла курс хіміотерапії. На туберкульоз співачка страждала 35 років.

Відома співачка Софія Ротару зважилася на сміливий крок - пройти курс хіміотерапії, щоб нарешті перемогти страшну хворобу туберкульоз.

Убивчий діагноз був поставлений знаменитій артистці ще 35 років тому. Після довгих медичних обстежень і неприємних процедур перемогти хворобу все-таки вдалося, але вилікувати її до кінця виявилося неможливо. Як і всім хворим, що переніс це захворювання, Ротару кілька разів на рік доводиться повторювати курс лікування, щоб уникнути рецидивів.

Джерела стверджують, що лікарі Софії порадили їй пройти курс хіміотерапії, щоб назавжди позбутися від бактерій, які залишилися в організмі. За словами медиків, нещодавно відкрили новий спосіб боротьби з наслідками туберкульозу - хіміотерапію, яка використовується в боротьбі з раком. Недовго думаючи, співачка, яку замучила астма, погодилася на пропозицію лікаря і нещодавно пройшла курс хіміотерапії в одній з елітних клінік.

Читайте також:

Подруга обікрала Ротару на 500 тисяч євро

Лікарі заборонили Софії Ротару робити пластичні операції

Софія Ротару заспіває із онуком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: