Софія Ротару святкує ювілей

Співачка Софія Ротару сьогодні відзначає свій 60-річний ювілей. Свято відбудеться в Білому залі Лівадійського палацу.

Софія Ротару
Софія Ротару разом з україньскими співаками. (Фото з офіційного сайту Ротару)
Співачка Софія Ротару сьогодні відзначає свій 60-річний ювілей. Як передає СтранаRU, свято відбудеться в Білому залі Лівадійського палацу.

Привітати співачку крім численних друзів і прихильників приїдуть Йосип Кобзон, Надія Бабкіна, Пилип Кіркоров, брати Меладзе, Микола Басков, Ігор Крутой, Олександр Розенбаум і багато інших.

Директор Лівадійського палацу-музею Анатолій Литвиненко розповів, що всю програму робить відомий український режисер Ірина Ковальчук. "Я порадив режисеру частину ювілею провести на повітрі, в нашому парку, але вона сама вирішить, робити це чи ні. Втім, гостям жарко не буде - в Білому залі працюють потужні кондиціонери. Тут, у найзнаменитішому приміщенні палацу, не раз приймали гостей високого рівня - членів імператорської сім'ї, Сталіна, Рузвельта, Черчилля, сучасних глав держав", - розповів Литвиненко. 

"Родзинкою" вечора організатори вже назвали приїзд барабанщика з першого складу ансамблю "Червона рута", в якому зароджувалася творчість Ротару. У численних інтерв'ю співачка розповідала, що вона народилася в селянській сім'ї в селі Моршинці на Буковині. Зараз Ротару майже весь час живе в Ялті. Її творча діяльність вже давно стала "сімейним бізнесом". Усе життя до самої смерті з нею працював і її чоловік Анатолій Євдокименко, який помер у 2002 році.

Ротару народилася 7 серпня 1947 року. Народна артистка України (1976), Народна артистка Молдавії (1983), Народна артистка СРСР (1988).

1964-1968 навчалася на диригентсько-хоровому відділенні Чернівецького музичного училища. Закінчила Кишинівський інститут мистецтв ім. Музическу (1974). Солістка Чернівецької (1971-1975) і Кримської (з 1975) філармоній.

Нагороджена орденами "Знак пошани» (1980), "Дружби народів" (1985), "За заслуги" та "Святої княгині Ольги".

ВідеоСофія Ротару святкує ювілей (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: