Сьогодні суд розгляне мирову угоду між Кіркоровим і Яблоковою

Пресненький суд Москви розгляне мирову угоду між Філіпом Кіркоровим та Мариною Яблоковою. Кажуть, що Кіркоров зобов'язався виплатити Марині 10 мільйонів рублів.

Мировий суд у Москві в середу, 22 грудня, може затвердити мирову угоду між співаком Філіпом Кіркоровим і режисером Мариною Яблоковою у справі про її публічне побиття. Про це повідомила Російському агентству правової та судової інформації (РАПСІ) прес-секретар Пресненського суду Ольга Сутяпова.

Мирову угоду між Кіркоровим і Яблоковою було укладено минулого тижня. Її умови не розголошуються. Водночас, за словами одного з учасників процесу, Кіркоров повністю визнав провину і зобов'язався виплатити 10 мільйонів рублів на благодійні цілі.

Яблокова раніше звернулася до суду із заявою про порушення стосовно співака кримінальної справи за нанесення легкої шкоди здоров'ю і образу. Інцидент стався під час репетиції церемонії "Золотий грамофон".

Кіркоров, який спочатку заперечував свою провину, згодом зізнався, що хворий і потребує лікування. Він пройшов обстеження в ізраїльській клініці, де лікарі не знайшли психічних відхилень.

Адвокат співака Олександр Добровінський після закінчення судового засідання повідомив журналістам, що Кіркоров задоволений укладенням мирової угоди з режисером Яблоковою і навіть обіцяє їй новорічний подарунок.

Відповідаючи на питання про причини укладення перемир'я, Добровінський припустив, що "подіяв розум усіх сторін".

У свою чергу адвокат Яблокова Сергій Жорін висловив надію на те, що конфлікт вичерпаний і його продовження не буде.

Читайте також:

Марина Яблокова відмовилась від грошей Кіркорова

Кіркоров і побита ним Яблокова помирилися

Пугачова відмовилася зніматися з Кіркоровим у вогниках


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: