Співачка Валерія розповіла, яким чином не набирає вагу з 17 років

Співачка Валерія розповіла, яким чином не набирає вагу з 17 років

Валерія слідкує за своєю вагою і вагою чоловіка / Фото: Twitter/Валерія

Валерія вже багато років займається йогою і майже ніколи не їсть увечері.

Співачка Валерія та її чоловік Йосип Пригожин за новорічні свята не набрали зайвої ваги, а навіть - схуднули. Як це їм удалося - дізнавалась ТСН.Особливе.

Зірковий тренер проекту "Голос країни" зізнається, що попоїсти любить, але намагається тримати себе в руках.

оя вага тримається з 17-ти років! Від 50 до 55. І при зрості 170", - стверджує зірка.

Співачка нарікає, що в Інтернеті від її імені регулярно з'являються фальшиві методи схуднення. Деякі сайти користувачам їх пропонують за гроші.

ТСН-Особливому струнка красуня розповідає,як полегшує організм, якщо таки доводиться з"їсти трохи зайвого: "Можна влаштувати собі розвантажувальний день - в день з'їсти шість морквин і шість огірочків! Взагалі не голодно! І пити багато рідини! За день можна втратити грам сімсот".

Такі експрес-дієти Валерія влаштовує раз на тиждень. Але вважає - секрет її стрункої фігури в іншому. Вона вже багато років займається йогою і майже ніколи не їсть увечері, навіть після концерту дозволяє собі хіба що півсклянки кефіру.

Та більш ніж своєю, зірка переймається фігурою чоловіка Йосипа Пригожина - йому оминути кухну зайвий раз не вдається. Цього року він їй пообіцяв новорічні канікули провести з користю. І на острові Маврикій робив усе аби позбутися зайвої ваги, де таки скинув 5 кіло.

ТСН-особливе запитала у Валерії в чому секрет стрункої фігури

ТСН-особливе запитала у Валерії в чому секрет стрункої фігури

Повʼязані теми:

Наступна публікація