Стало відомо, що у Джексона був таємний син

В пресі з'явилась інформація про те, що у Джексона був невідомий син, який жив у Норвегії.

Омер Бхатті, Майкл Джексон
Кажуть, що Омер - таємний син Джексона, фото: thehollywoodgossip.com
Під час церемонії прощання з "королем поп-музики" 25-річний Омер Бхатті сидів поряд з братами і сестрами Майкла Джексона, тоді як знаменитості першої величини задовільнилися місцями в другому і третьому рядах. Так само, як і найближчі люди Джексона, він не знімав темних окулярів.

Непідробне горе Омера, натяки, розсіяні у всіляких інтерв'ю, дитячі фотографії хлопчика – все це породило чутки про те, що Бхатті є четвертим дитям Джексона, його "таємним сином".  The Sun відзначає надзвичайну схожість Омера з молодшим з "офіційних" дітей Джексона, Принцом Майклом Другим на прізвисько Бланкіт: те ж темне волосся, форма брів, ті ж риси обличчя.

У 2004 році Майкл Джексон в розмові з приятелями раптом заявив, що "норвежець Омер" народився в 1984 році після того, як він провів всього лише одну ніч з його матір'ю.

Сім'я Бхатті, що проживає в столиці Норвегії, Осло, не спростовує чуток про те, що Омер є сином Джексона. Після смерті Майкла, мати Омера, Пія, відзначила не без загадковості: "Він був "королем поп-музики". Але для нас він означав значно більше".

Омер Бхатті, Майкл Джексон
Daily Mail
Омер на прощальній церемонії з Джексоном був поруч з його родичами
Проте через місяць після смерті Джексона вона відмовилася давати які-небудь коментарі. Її чоловік, 40-річний пакистанець Різ підтвердив, що Омер, дійсно, знаходився серед найближчих родичів співака під час траурної церемонії.

Деякий час Джексон був безпосереднім працедавцем Пії і Різа: жінка виконувала обов'язки няні, її чоловік був водієм. Омер протягом кількох років жив в знаменитому маєтку Neverland, де був прийнятий як член великої сім'ї Джексонів.

Вперше Майкл і Омер зустрілися в 1996 році. У тому ж році хлопчик став з'являтися поряд зі своїм кумиром на публіці. Нещодавно виявлене любительське відео зберегло різдвяний вечір в будинку Джексона: Омер, як і інші діти, отримує подарунки від "тата". У 2004 році, коли Джексон відчув себе погано, знаходячись в Аспені, Омер був поряд з ним, хоча і прагнув залишитися непоміченим пресою.

Сьогодні Омер має намір підтвердити свою спорідненість з "королем поп-музики" за допомогою ДНК-тесту. Він прагне зробити собі ім'я як виконавця "хіп-хопа і репа".

Читайте також:

У фінансуванні прощання з Джексоном виявили кримінал

Про Джексона знімуть повнометражний фільм

Тіло Джексона все ще в холодильнику моргу

Прощання та похорон Джексона коштує 1,4 мільйона доларів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: