Стівен Болдуін не міг покинути Росію

Російські митники не випускали Стівена Болдуіна з Москви.

У суботу 8 червня о 14:20 голівудський актор Стівен Болдуін мав вилетіти додому рейсом Москва - Нью-Йорк, але російські митники затримали зірку. Вночі з 8 на 9 червня Стівен Болдуін знімався всю ніч у проекті Олександра Ізотова “Пророк: місія п'ятого ангела”, розповіла PR-директор кінокомпанії “Цар” Наталія Ракитська. Відразу після зйомок актор поїхав до аеропорта. По дорозі виявилось, що він забув на знімальному майданчику сумку, в якій були гаманець і всі документи. Акторові довелося повертатися назад.

До аеропорта він мчався з шаленою швидкостю і боявся запізнитися на рейс. На місце він прибув за 40 хвилин до вильоту літака. Йому була замовлена VIP-зона, і за всіма правилами туди можна входити аж за 10 хвилин до зльоту. Проте митні служби перекрили знаменитості вихід. На їх думку, у Болдуіна був надто великий багаж. Також митники стверджували, що актор запізнився і наказ відвести трап від літака вже було віддано.

"За всіма міжнародними стандартами цього не повинно було бути. У виняткових випадках за кордоном навіть затримують рейс і не на одну годину. Нашому співробітникові довелося сваритися з митниками, підвищувати голос, вона намагалася пояснити, що людина затрималася на зйомках фільму, що це знаменитий актор з клану Болдіунов, та все марно", - розповіла Ракитська. За її словами, Болдуін не розумів, що відбувається. Він прилетів до Росії з Ізраїлю, тому у нього було декілька валіз. 

"Ще у Стівена були картини, які вчора йому подарували діти-інваліди. Стівен зустрічався з дітьми-інвалідами з Краснодару і вони презентували йому свої картини. На всі картини мався дозвіл, всі папери були оформлені, що ці картини не несуть історичної цінності", - продовжила Ракитська. 

В результаті скандалу співробітники безпеки аеропорта дозволили пропустити актора, але перед цим обшукали його валізи, випатравши всі речі артиста. Болдуін здивувався такій поведінці митної служби. Всі прохання віднестися з повагою до зіркиа були проігноровані. Стівену було запропоновано вилетіти іншим рейсом, в неділю. Проте такий варіант не підходив, оскільки 10 червня він і його дружина святкували вісімнадцятий рік свого весілля.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: