Стівен Тайлер показав жахливі фото розбитого обличчя

Стів стверджує, що був тверезий, коли падав і це сталось через втрату свідомості.

Тайлеру оперативно вставили передні зуби
Американський телеканал NBC показав у передачі Today Show надіслані лідером Aerosmith Стівеном Тайлером жахливі фотографії його обличчя після падіння в душі - з розбитою бровою і вибитими передніми зубами

Нагадаємо, у вівторок Стівен Тайлер скасував концерт і переніс його на добу через нещасний випадок в готелі - він був госпіталізований в столиці Парагваю Асунсьйоні після того, як впав і розбив обличчя.

Читайте: Актор Омар Шаріф привселюдно вдарив фанатку

62-річний музикант впав в душі. Його обличчя було в крові, він втратив кілька зубів, і йому знадобилася термінова допомога стоматолога. Як видно на відео концерту, Тайлеру оперативно вставили передні зуби.

Музикант спростував чутки, що впав через те, що знову почав пити. "Я знаю, що люди так подумали. Це як і раніше мене трохи турбує, і це проблема, з якою мені доведеться мати справу все життя", - зазначив він.

Тайлеру оперативно вставили передні зуби
Тайлер стверджує, що причиною нещасного випадку стала втрата свідомості через зневоднення, викликаного проблемами зі шлунком.

Читайте: Зірку "Трансформерів" побили в Канаді

"Чесно кажучи, я просто втратив свідомість, - сказав він у телефонному інтерв'ю з Аргентини, де група продовжує гастролі. - Я був у душі, мені стало недобре, і я впав на обличчя. Я просто вирубався і прокинувся лежачим у воді". Тайлер жартома каже, що втратив свідомість через "помсту Монтесуми" - так американці називають звичайну діарею.

Тайлер зазначив, що інцидент не вплинув на гастрольну програму. "Люди вважають, що це мій нормальний вигляд", - пожартував він.

Читайте також:

Соліст Aerosmith повибивав собі зуби, впавши у ванній

Розповіді Стівена Тайлера про наркотики стали бестселером

Стівен Тайлер збирався замінити Роберта Планта в Led Zeppelin

Повʼязані теми:

Наступна публікація