Сторінку Кіркорова на"Однокласниках" зламали його колишні робітниці

Тверськой суд Москви заарештує другу підозрювану у справі про злом сторінки Філіпа Кіркорова на Odnoklassniki.ru.

13 червня Тверськой суд Москви санкціонував арешт другої підозрюваної у справі про злом сторінки Філіпа Кіркорова на Odnoklassniki.ru. Віра Японцева, що 8 років працювала адміністратором співака, і Ніна Юрова, що рекламувала його концерти, звинувачуються в несанкціонованому доступі до комп'ютерної інформації.

За словами адвоката потерпілого Тетяни Акимцевої, "група осіб", які колись працювали на Кіркорова і користувалися його довірою, проникли в квартиру співака, зламали його комп'ютер і "оволоділи його персональною базою даних із метою дискредитації і здирства". Вона повідомила, що підозрювані розсилали від імені Кіркорова образи "багатьом відомим людям".

У свою чергу, арештована раніше перша з п'яти підозрюваних - Ніна Юрова, що очолює "Медіа Глобал Груп", - розповіла, що Кіркоров не повернув їй близько 7 млн рублів за рекламу його концертів.

Адвокати Юрової заявили, що вибраний судом запобіжний (утримання під вартою) захід дуже суворий для злочину, в якому підозрюється їх підзахисна. Проте, на думку суду, у разі знаходження на волі підозрювана може сховатися від слідства, знищити докази, продовжити загрожувати потерпілому, або іншим чином перешкодити встановленню істини у справі.

До речі, у листопаді московські міліціонери затримали псевдокурьєра, який приносив неіснуючі замовлення книг Філіпу Кіркорову.

Читайте також:

Підозрюваній у зламі інтернет-сторінки Кіркорова "світить" ув'язнення

Кіркоров подасть зустрічний позов на "маленького татарина"

На Кіркорова подали до суду, бо він знову обзивається

Кіркоров позбавив Зеленського сексу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: