Ступка залишив посаду президента Київського міжнародного кінофестивалю

Через новий міжнародний проект Богдан Ступка вирішив скласти повноваження президента Київського міжнародного кінофестивалю.

Український актор Богдан Ступка заявив про складання повноважень президента Київського міжнародного кінофестивалю (КМКФ).

Однією з причин звільнення Ступки з керівного складу фестивалю - новий міжнародний проект Ступки, який найближчим часом зажадає від нього "креативних і організаційних зусиль". Деталі майбутнього проекту не розголошуються.

Актор подякував творчому складу КМКФ за спільну роботу, відзначивши, що "за короткий час форуму вдалося стати дуже помітним і навіть привабливим для західних кінодіячів".

Таким чином, третій Київський міжнародний кінофестиваль, який пройде в травні 2011 року, буде вже без президента Ступки. Проте організатори фестивалю мають намір створити при фестивалі худраду, до якої можуть увійти деякі відомі кінематографісти.

Нагадаємо, що вперше Київський міжнародний кінофестиваль проходив у 2009 році. Тоді в програмі фестивалю були представлені 37 фільмів з 25 країн. Кращим фільмом була визнана картина Турне сербського режисера Горана Марковича.

У 2010 році головний приз отримала драма Бабай турецького режисера Атал Ташдікена.

Багато в чому завдяки бренду акції - імені Ступки - Київ у фестивальні дні відвідали: Едріан Броуді, Ольга Куриленко, Кері Хіроюкі Тагава, Станіслав Говорухін, Каспер Ван Диен, Вадим Перельман, Армен Джигарханян, Отар Іоселіані, багато інших.

Читайте також:

Богдан Ступка визнаний росіянами кращим актором року

Богдан Ступка став почесним громадянином Києва

На "жахливу" Хелловін вечірку прийшли Ступка та Гайтана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: