Суд Каліфорніії відмовив матері Джексона у правах на його майно

Причина негативної відповіді суду криється у виявленому минулого тижня заповіті самого Джексона, датованому 2002 роком.

Верховний суд Каліфорнії відмовив матері співака Майкла Джексона, який помер півтора тижні тому, в праві управління його майном.

Про це йдеться в повідомленні суду.

Причина негативної відповіді суду на подане Кетрін Джексон прохання криється у виявленому минулого тижня заповіті самого Джексона, датованому 2002 роком. Відповідно до цього документа, суддя Верховного суду Майкл Беклофф передав право тимчасового управління адвокату Джону Бранке і музичному продюсеру Джону Маклейну.

Адвокати Джексон заявили протест у зв`язку з рішенням суду, заявивши про наявність конфлікту інтересів і висловивши сумнів в існуванні будь-яких відносин між Майклом Джексоном і Бранкой на момент смерті співака.

На 3 серпня призначено нові слухання з питання про управління маєтком. Також цього дня вирішуватиметься питання про опікунство над трьома дітьми співака. За право опіки над сиротами боротимуться Кетрін Джексон і колишня дружина Джексона Деббі Роу, яка є матір`ю двох старших дітей "поп-ідола".

Майкл Джексон: життя та смерть поп-короля

Як повідомлялося, 29 червня мати Майкла Джексона, який помер 25 червня, Кетрін Джексон подала офіційну заяву на опікунство трьох його дітей.

Як наголошується в заяві для преси родини Джексонів, мати двох старших дітей співака Дебора Роу, не говорила про плани опіки над дітьми.

"Не думаю, що існує хоч хтось, хто думає, що у дітей може бути кращий опікун, ніж Кетрін Джексон", - сказав адвокат родини Лонделл Макміллан.

Нагадаємо, 2 липян стало відомо, що заповіт Джексона переданий до суду Лос-Анджелеса. У п'ятисторінковому документі від 7 липня 2002 року сказано, що колишня дружина Джексона Деббі Роуї "навмисно не згадана" в числі спадкоємців.

Мати Майкла, Кетрін Джексон, названа розпорядником спадку, вона ж призначається опікуном трьох дітей співака. На момент складання заповіту статки поп-зірки оцінювалися більш, ніж у 500 млн доларів.

Читайте також:

Опікунами дітей Джексона стали його мама та Дайана Рос

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними

Мати Майкла Джексона стане опікуном його дітей

Джексона поховають за традиціями ісламу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: