Суд над сином президента

Сьогодні в Парижі повинен відбутися суд у справі Жана Саркозі, сина президента Франції від першого шлюбу, який два роки тому став винуватцем ДТП.

З президентським нащадком судиться певний пан Белутті. 14 жовтня 2005 року 20-річний Жан Саркозі роз'їжджав по Парижі на величезній швидкості на своєму моторолері і врізався в машину пана Белутті, виконуючи невдалий маневр.

Проте Жан, батько якого на той момент був главою МВС Франції, не побажав зупинитися для обговорення завданого машині збитку, а показав непристойний жест у бік постраждалого, і зник з місця події.

Белутті запам'ятав номер моторолера і відправився в поліцію. Але там не наважилися, ні дати хід цій скарзі, ні повідомити постраждалому, хто є його кривдником.

Через 10 місяців Белутті звернувся в страхову компанію, тоді все і з'ясувалося.

Спроби вирішити питання без звертання до суду провалилися, оскільки Жан Саркозі проігнорував його п'ять листів.

Тоді Белутті звернувся до суду, його навіть не збентежило те, що за час розглядів по цій автоподії, Ніколя Саркозі з крісла міністра внутрішніх справ перебрався в крісло президента країни.

У своєму позові пан Белутті вимагає стягнути з президентського нащадка 260 євро за ремонт пошкодженого заднього бампера, а також 4 тисячі євро за завданий моральний збиток і затягування залагоджування конфлікту.

Повідомляється, що сам пан президент важко переживає з приводу морального обличчя свого сина. Адже в своїй виборчій кампанії Саркозі підкреслював необхідність підвищення моралі підростаючого покоління Франції, а також необхідність підвищення культури водіння автомобілістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: