Суд Швейцарії відмовив Поланскі у звільненні

Суд Швейцарії не хоче відпускати Романа Поланскі, бо той може втекти.

Швейцарський суд відхилив апеляцію режисера Романа Поланскі на рішення суду про його перебування під вартою до ухвалення рішення про екстрадицію кіномейкера у США.

"Згідно зі швейцарськими законами, утримання під арештом - це норма при виконанні всіх процедур екстрадиції", - прокоментував представник суду.

"Суд побоюється, що Роман Поланскі, швидше за все, втече, якщо його відпустять", - додав він.

Зазначимо, що це не перша відмова суду Швейцарії у звільненні Поланскі. Так, 29 вересня адвокати режисера подали клопотання про його звільнення під заставу, однак міністерство юстиції Швейцарії відмовило у цьому.

Нагадаємо, що 76-річного Поланскі, який є громадянином Франції, заарештували 26 вересня 2009 у Швейцарії, куди він прибув для участі в Цюріхському кінофестивалі. Підставою для арешту став ордер, виданий американською владою в 1978 році - в 1977 році режисера визнали винним у розбещенні неповнолітньої.

Раніше повідомлялося про те, що режисер може провести у швейцарській в'язниці як мінімум півроку. Водночас, у Держдепартаменті США повідомили, що протягом двох місяців влада американського штату Каліфорнія підготує формальний запит про екстрадицію Поланскі зі Швейцарії до США.

Читайте також:

Роман Поланскі госпіталізований

Адвокати Поланскі вимагають перевести його на домашній арешт

Швейцарія не відпустить Романа Поланскі під заставу

ВідеоАрешт режисера Романа Поланскі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: