Суд відмовив росіянину, який скаржився на Кайлі Міноуг

Петербурзький суд відмовився виплатити 200 000 рублів чоловікові, який залишився незадоволений торішнім концертом Кайлі Міноуг в Північній столиці Росії.

Кіровський районний суд Петербурга в четвер, 28 травня, відхилив позов Станіслава Пазарацкаса, незадоволеного торішнім концертом Кайлі Міноуг (Kylie Minogue), який відбувся в місті, і вимагав грошової компенсації. Однак позивач має намір подати касаційну скаргу.

"Суд поки не дав офіційних пояснень причин відмови, він повинен дати їх впродовж п'яти днів. Я думаю, що суд вважає недоведеним те, що відповідач (NCA - фірма-організатор концерту) обіцяв, що Петербурзьке шоу буде в точності схоже на інші шоу турне. Тепер я буду оскаржувати це рішення у міському суді. На подання касаційної скарги я за законом маю 10 днів з моменту винесення судом рішення", - повідомив Пазарацкас.

Незадоволений концертом Пазарацкас в 2008 році тричі подавав позови до організатора заходу - агентства NCA - в Петроградський районний суд Петербурга з вимогою відшкодувати моральний збиток у розмірі трохи більше 200 тисяч рублів. Всі три позови відхилили.

Нагадаємо, Кайлі Міноуг виступила в Петербурзі 18 червня 2008 року. Шоу KylieX2008 в підтримку альбому співачки в Петербурзі відрізнялося від московського виступу спрощеною програмою. Зокрема, серед декорацій не було величезного срібного черепа, на якому співачка спускалася на сцену Олімпійського.

Читайте також:

Кайлі Міноуг має найкрасивіші ноги

Кайлі Міноуг радить жінкам колоти ботокс

Коханець Кайлі Міноуг запевняє, що його у неї не відіб'ють

Кайлі Міноуг покалічила коханця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: