Суддя пояснила, чому відмовила Мадонні в удочерінні

Суд Малаві відмовив американській поп-співачці Мадонні в удочерінні чотирирічної дівчинки із малавійського села Чінхота.

Малавійський суддя пояснила відмову американській поп-зірці Мадонні в удочерінні місцевої дівчинки небажанням створювати прецедент, який міг би спричинитися до торгівлі людьми.

"Відмінивши запобіжні заходи, спрямовані на захист наших дітей, суди своїми заявами могли б посприяти торгівлі людьми і тому, що деякі безпринципні люди скористалися б слабкістю законодавства нашої країни", - сказала у п'ятницю, 3 квітня, суддя Есмі Чондо (Esmie Chondo).

Суддя додала, що після того, як чотирирічну Чіфундо, чиє ім'я на місцевій говірці означає "милосердя", оформили в один із найкращих дитячих будинків країни, необхідність в її удочерінні відпала, - повідомляє агентство France Press.

"Очевидно, що Чіфундо Джеймс уже не так страждає в умовах бідності на своїй батьківщині після того, як її прийняли у сирітський притулок Конданані (Kondanani)", - йдеться у рішенні суду.

Суддя додала, що усиновлення іноземцями не є єдиним способом допомогти малавійським сиротам.

Як повідомлялося, суд Малаві не дозволив 50-річній Мадонні удочерити чотирирічну дівчинку, однак про причини цього рішення не було відомо. За даними ЗМІ, мати дівчинки померла незабаром після пологів.

Крім того, майно співачки оцінюють у 300 мільйонів фунтів стерлінгів. Мадонна виховує трьох дітей - дочку Лурдес, сина Рокко та усиновленого Девіда.

Мадонна оскаржила рішення судді, вона планує удочерити дівчинку з Малаві.

Читайте також:

22-річний Ісус зраджує Мадонні

Син Мадонни не пізнав свого батька

Мадонна відсудила дітей у Гая Річі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: