Сувора Агнія Дітковскіте знялась для Sex and the City

Російська актриса та екс-кохана Олексія Чадова Агнія Дітковскіте знялась для листопадового номера журналу "Sex and the City".

Героїнею листопадового номера "Sex and the City" стала одна з найбільш відомих молодих акторок російського кіно Агнія Дітковскіте. Вона приміряла теплі хутряні вбрання і зізналася, що нічого не боїться.

Про Агнію заговорили після першого ж її кінопроекту - комедії Резо Гігієнішвілі "ЖАRА". Саме ця картина подарувала дівчині любов (у неї почалися стосунки з Олексієм Чадовим, які продовжувались кілька років) і відкрила їй двері у світ великого кіно.

З тих пір Агнія встигла знятися в кількох фільмах (днями завершилися зйомки масштабного серіалу "Робінзон", в якому вона зіграла одну з головних ролей), вступити у ВГІК і покинути навчання, спробувати себе в театрі, а також стати на ковзани. В планах у дівчини - почати виконувати обов'язки посла марки Intimissimi і піти вчитися в ГІТІС. І, звичайно ж, вона не має наміру залишати без уваги колишніх алко-та наркозалежних хлопців, що проходять лікування в Центрі здорової молоді, членом Опікунської ради якого є вони з мамою, актрисою Тетяною Лютаєвою.

Агнія розповіла і про чоловіків: "Я знаю дуже багато чоловіків, які правильно живуть. Для мене це багато. Є такі чоловіки, серйозні, з родинами. Якби я знала такого вільного чоловіка, то вже була б з ним. Поки в професії відбуваються якісь рухи, я не хвилююся. Мама нас виростила одна, на собі багато чого тягне все життя. Надивившись на неї, я розумію, що мені не страшно залишитися одній з дитиною. Нічого не страшно. Часто чоловіки кажуть: "Ти повинна відпочивати, я про тебе подбаю", але в реальності це лише слова і мінімум справи. Я ось дійсно готова заради коханої людини на багато що. І працювати я люблю, без роботи чахну".

Читайте також:

Екс-дівчина Чадова подалась у співачки з новим бойфрендом

Екс-кохана Чадова знайшла нового бойфренда в аеропорту

Олексій Чадов пробачив коханій зраду і повернувся до неї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: