Світлана Лобода у Москві цілувалась із Кіркоровим

Світлана Лобода продовжує дивувати росіян. Днями вона з'явилась на червоній доріжці "Євробачення-2009" із синцями.

Світлана Лобода днями провела українську вечірку у Москві. Серед гостей був і голова журі співак Філіп Кіркоров, телеведучий Андрій Малахов, учасники конкурсу, - представники Латвії, Білорусії, Ірландії, Чехії, Мальти, Азербайджану, а також одні з головних фаворитів "Євробачення" Олександр Рибак з Норвегії і французька прима Патрісія Каас.

Зокрема Філіп Кіркоров дуже тепло ставить до Світлани Лободи. Зокрема, на українській вечірці він гаряче цілував Світлану Лободу.

А також Світалана, яка обрала собі за напрямок соціальну тематику днями з'явилась на червоній доріжці вся в синцях. Багаточисельні фани не впізнали в понівеченій співачці рокову красуню. Пресу, що не давала проходу українській делегації буквально приголомшили синці на руках, перебинтований лікоть і синці на обличчі співачки, визнаної сексом-символом "Євробачення-2009".

Проте з'ясувалося, що видимі каліцтва на тілі артистки – грим, який мав би привернути увагу до соціальної акції Світлани Лободи – боротьби з домашнім насильством.

"Боротьба з домашнім насильством сьогодні, коли жінки абсолютно вільні і незалежні, актуальна, як ніколи, - говорить Світлана Лобода. - Я вважаю, що інформаційний простір "Євробачення" і підвищений міжнародний інтерес до цього конкурсу здатні виконувати важливу соціальну місію, об'єднувати людей довкола творчої аполітичної ідеї, допомагати боротися з "хворобами" суспільства".

Читайте також:

12 травня відбудеться перший півфінал "Євробачення"

Українські зірки влаштували вечірку на "Євробаченні-2009"

Світлана Лобода провела першу репетицію у Москві

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: