Світлана Лобода у Швеції загубила мікрофон

Лобода знов впокорює Європу і інших учасників Євробачення. У Швеції співачка влаштувала фурор.

Світлана Лобода
Світлана Лобода з представником Норвегії Олександром Рибаком
В рамках європейського промо-туру українська учасниця пісенного конкурсу "Євробачення-2009" Світлана Лобода цього разу викликала фурор в Стокгольмі. На вечірці були присутні і представники інших країн. Зокрема, фаворит "Євробачення", представник Норвегії Олександр Рибак, схоже, став найвідданішим фанатом Лободи. Ледве дізнавшись про її приїзд, він відмінив своє інтерв'ю і приїхав, аби поспілкуватися з українською "Anti-crisis Girl".

Зустріч була теплою, вони обмінялися поцілунками і довго розмовляли. Світлана подарувала Олександру свою фірмову футболку "Anti-crisis Boy", яку він одразу ж одягнув. Олександр Рибак, якому пророкують перше місце на європейському пісенному конкурсі, ще раз заявив, що сам він претендентом на перемогу "Євробачення" вважає Світлану Лободу, і погодився взяти участь в українській вечірці "Євробачення" 9 травня.
Окрім норвезького учасника, Світлана знайшла ще одну хорошу подругу – представницю Іспанії Сорайу. Іспанська співачка також пообіцяла підтримати соціальну ініціативу Світлани проти насильства в сім'ї, і взяти участь в українській вечірці. Також теплі стосунки у Світлани склались з учасником від Азербайджану - Арашем. Номер Лободи зробив справжній фурор – зал вибухнув оваціями, співачку викликали на біс.

Світлана Лобода
Світлана Лобода у Швеції забула мікрофон
Після виступу Світлана була атакована європейською пресою. За вечір вона дала 17 інтерв'ю, що вважає хорошим знаком, оскільки в півфіналі "Євробачення-2009" 14 травня вона виступає під номером 17.

Не обійшлося і без курйозів. Звукорежисер по дорозі на концерт забув у таксі апаратуру, у тому числі і мікрофон, без якого було неможливо виступати. Команда Світлани не стала впадати в паніку і почала шукати вихід із ситуації, але все вирішили організатори вечірки. З істинно шведським спокоєм вони подзвонили в службу таксі, і вже через півгодини водій привіз забуту в його машині техніку.

В кінці вечора Світлана спілкувалась зі своїми фанатами, в процесі якого вона влаштувала фотосесію, що найближчим часом буде опублікована в пресі.

Відразу після Швеції Лобода відправиться до Туреччини, а 2 травня чекає всіх своїх шанувальників у Києві на проводах до Москви.

Читайте також:

Європа визнала Світлану Лободу

Лобода заклала квартиру для участі в "Євробаченні"

Лобода в синцях виграла "Євробачення"

Фанати Лободи бешкетували у Лондоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: