Сєдокова про перший шлюб: Здається, що мені було 13

Сєдокова про перший шлюб: Здається, що мені було 13

Шлюб Ані і Валентина тривав недовго

Колишнє подружжя знайшло своє щастя з іншими людьми.

У 18 років Анна Сєдокова вийшла заміж за футболіста Валентина Белькевича. Тоді екс-солістці групи "ВІА Гра" хотілося швидше стали дорослою - вона навіть не підозрювала, що її перший шлюб буде нещасливий.

"Я була дуже маленька, дурненька. Я вийшла заміж... Мені здається, що мені було 13 - я нічого не розуміла в цьому житті", - зізналась Анна у програмі "Зіркові мелодрами" на 1+1.

Розлучення було нестерпним та дуже болючим. Сєдокова залишилась з 2-річною донечкою на руках. У той час для Сєдокової найголовнішим було зібрати свою злість у кулак та забути всі образи, адже будь-які сварки могли вплинути на донечку Аліну.

Попри свій юний вік Сєдокова виявилась надзвичайно мудрою жінкою, адже співачка зробила усе, аби вона та її колишній чоловік не стали ворогами.

"Я сказала собі, що ніколи - навіть якщо він буде найжахливішою людиною в моєму житті - я не скажу поганого слова своїй доньці про її батька", - зазначила вона.

Валентин Белькевич та Анна Сєдокова з колишніх коханих людей перетворились на хороших знайомих, однак колишнє подружжя знайшло своє щастя з іншими людьми.

"Хочеться, щоб у нього все було добре. У сім'ї, з коханою жінкою, дітьми. І мені здається, чим краще у нього буде - тим краще буде у нас", - стверджує співачка.

Сєдокова вдруге вийшла заміж за бізнесмена Максима Шевченка і народила йому доньку Моніку. Доньку Анни від першого шлюбу Максим прийняв а рідну. І коли Сєдокова відправляється на гастролі - він залишається з дітьми вдома. Він добре розуміє, що його зіркова дружина може бути щасливою тільки так.

Анна Сєдокова розповіла про свою життєву драму

Анна Сєдокова розповіла про свою життєву драму

Повʼязані теми:

Наступна публікація