Сюжет останнього фільму, в якому знімався Турчинський, перепишуть

Герой російського шоумена Володимира Турчинського, який знімався у фільмі "Небо у вогні", залишиться у фільмі. Творці стрічки вирішили переписати сюжетну лінію.

Володимир Турчинов
Life.ru
Сюжет останнього фільму, в якому знімався Турчинський, перепишуть
Незадовго до смерті Володимир Турчинський приступив до зйомок фільму "Небо у вогні". Сюжетна лінія ролі Турчинського у фільмі "Небо у вогні" буде переписано після його смерті.

Творці багатосерійної картини про Велику Вітчизняну війну "Небо у вогні", де Володимир Турчинський грав капітана Калачова, спеціально перепишуть сюжетну лінію ролі. Так продюсери фільму хочуть зберегти героя Турчинського.

"Володимир грав людину, яка все життя мріяла про небо, але волею долі завжди залишався на землі, - розповів продюсер фільму Віталій Бордачев. - Савелій Калачев був керівником польотів - він проводжав і зустрічав літаки з бою. Всі його боялися і поважали, в той же час це був добрий, справедливий і навіть романтичний і зворушливий чоловік".

За задумом режисера Калачов був втіленням всього "живого", що є на землі, на противагу неба того часу, повного війни і вогню.

"Володимир успішно зіграв у сценах, які ми знімали у Твері на натурі, але, на жаль, він не встиг знятися у фільмі до кінця, - продовжив продюсер. - Йому залишалося ще в лютому взяти участь у зйомках в павільйонах у Москві".

Читайте також:

Помер шоумен Володимир Турчинський

Володимир Турчинський помер від інфаркту

Помер шоумен Роман Трахтенберг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: