"Та" кинула "Ту"

Учасниця скандального дуету "Тату" Юлія Волкова, що знаходиться на шостому місяці вагітності, ухвалила остаточне рішення почати сольну кар'єру.

Учасниця скандального дуету "Тату" Юлія Волкова, що знаходиться на шостому місяці вагітності, ухвалила остаточне рішення почати сольну кар'єру. Вона більше не хоче працювати в парі з Оленою Катіною і відлітає до Америки, щоб записати сольний альбом.

Тату
Стосунки колись нерозлучних "татушок", схоже, остаточно зіпсувалися (Фото:infan.ru)
Волкова з нетерпінням дочекалася завершення роботи над зйомками фільму "У пошуках "Тату", щоб відправитися в Штати для підготовки сольного альбому. Згідно контракту "татушки" зобов'язані незабаром представити фільм на суд глядачів як група. Але за межами знімального майданчика Волкова і Катіна ніде не з'являються разом. А вже до закінчення своєї вагітності Юля планує завершити всі свої справи в групі "Тату".

Близький друг Волкової депутат Держдуми Росії Олексій Митрофанов, по книзі якого і готується фільм про "татушок", рішення Юлії вважає поспішним, але все-таки розумним. За словами Митрофанова, Юлія настільки сильна і яскрава особистість, що будь-який її новий проект матиме величезний успіх.

Вже більше року назад "татушкам" за допомогою юристів вдалося відмінити контракт, що забороняє їм займатись сольною кар'єрою. Практично одразу ж Олена Катіна за допомогою свого батька, композитора Сергія Катіна, записала сольний альбом на англійській мові таємно від Волкової.

Тату
Твой день
Юля Волкова, незважаючи на другу вагітність, зберігає естрадну активність
Тепер Юлія готує удар у відповідь. Вона знайшла нового американського продюсера і, незважаючи на пізній термін своєї другої вагітності, готується вилетіти до Америки для переговорів з приводу запису сольника англійською мовою.

Чоловік 22-річної Волкової і батько її майбутньої дитини молодий бізнесмен Парвіз всюди супроводжує свою дружину, турбуючись про її самопочуття. Але Юлія дивно добре переносить цікаве положення і впритул займається роботою над новими піснями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: