"Тайм" заборгував 129 млн.дол.

Екс-президент Індонезії Сухарто відсудив у журналу "Тайм" 129 мільйонів доларів.

Журнал "Тайм" опротестує рішення Верховного суду Індонезії, що присудив виплатити 129 млн. доларів екс-президенту країни Сухарто.

Американський журнал "Тайм" опротестує рішення Верховного суду Індонезії, що присудив екс-президенту країни Сухарто компенсацію в розмірі 129 мільйонів доларів за моральні збитки, нанесені статтею видання, та ухвалив опублікувати вибачення в індонезійських газетах і журналі "Тайм", передає агентство Рейтер з посиланням на заяву адвоката видання.

"Ми використаємо всі доступні засоби, щоб опротестувати це рішення. Ідеться не лише про "Тайм", але також про свободу преси," - повідомив на прес-конференції Тодунг Муліа Лубіс.

Рішення Верховного суду було оприлюднене в понеділок.Сухарто подав до суду на американський "Тайм" у травні 1999 року після публікації там статті, що звинувачує екс-президента в приховуванні великої суми грошей.

У статті "Тайм" ідеться, що в результаті чотиримісячного розслідування, проведеного кореспондентами журналу в 11 країнах, виявилося, що Сухарто і його шестеро дітей володіють заощадженнями в 18 мільярдів доларів.

Як стверджувало видання, з цієї суми 11 мільярдів доларів готівкою було переведено зі швейцарського в австралійський банк незабаром після того, як Сухарто залишив свій пост під тиском хвилювань в Індонезії в травні 1998 року.

Журнал також говорив про можливість підтвердити документами, що за 32 роки, які Сухарто був при владі, через його руки пройшло більше 89 мільярдів доларів "у вигляді доходів і майна".

Проте, як стверджував "Тайм", зважаючи на неправильний менеджмент і фінансову кризу 1997-1998 років цей капітал був значно скорочений.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: