"Татушка" Юля Волкова виходить заміж і емігрує з Росії

25-річна Юлія Волкова знову виходить заміж. У співачки новий роман із 26-річним бізнесменом Вадимом. Однак народжувати третю дитину дівчина не квапиться.

Через три місяці після розставання з попереднім коханим Парвізом співачка Юля Волкова із гурту "Тату" готується створити сім'ю з іншим бізнесменом.

На початку літа, порвавши стосунки із сином заможного московського бізнесмена 26-річним Парвізом, співачка захопилася коренастим підприємцем на ім'я Вадим.

"Ми живемо зараз разомю. Скоро разом летимо до Америки. У Росію будемо приїжджати тільки зрідка", - зазначає Юля.

Останні три роки артистка жила на дві країни: щоправда, зовсім з іншим чоловіком. Змінювати місце проживання в Америці солістка "Тату" не має наміру. У Штатах вона з Вадимом буде проживати в тому ж будинку, де колись виховувала з Парвізом їхнього маленького сина Саміра.

На вечірці Rock This Fucking Moscow Ni, яка відбулася в одному з московських клубів, "татушка" Волкова зізналася, що, незважаючи на те що новим відносинам всього півроку, вже не за горами похід в загс.

"Весілля у нас у планах, а дітей народжувати ми поки не плануємо. Навіщо так швидко? У мене вже є двоє дітей, я ж не бейбі-машина!", - наголошує Волкова.

Нагадаємо, минулого року учасниці легендарного дуету "Тату" Юлія Волкова і Олена Катіна відзначили десяріччя з дня створення групи.

Читайте також:

Юля "татушка" зробила собі силіконові губи

„Татушка” вагітна

Татушка стала мамою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: