Тіло Джексона все ще в холодильнику моргу

Майкла Джексона досі не поховали. Його тіло все ще заходиться в морзі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Тіло Майкла Джексона все ще не віддане землі і знаходиться в холодильній камері моргу кладовища Forest Lawn під Лос-Анджелесом.

За даними газети, сім'я Джексонів прийняла рішення не проводити поховання тіла співака на випадок, якщо буде потрібна чергова - вже третя за рахунком експертиза.

Нагадаємо, зараз поліція Каліфорнії схиляється до того, щоб оголосити справу про кончину співака як "неумисне вбивство", що може зажадати додаткових досліджень токсикологами тканин Джексона. Є підстави вважати, що особисті лікарі Майкла Джексона прописували і вколювали йому дуже сильні ліки, включаючи засновані на морфії, з тим, щоб зняти болі, а також проти безсоння.

Тим часом з'явилась версія багаточисельних побоїв, які в дитинстві Майкл Джексон переніс від батька, він фізично не був здатний мати дітей. В результаті він був вимушений вдатися до допомоги анонімного донора. Серед останніх називають і близьку до співака лікарку. Проте закони штату Каліфорнія розглядають Майкла Джексона як "законного батька" своїх дітей, навіть якщо буде доведено, що він не є біологічним батьком.

Читайте також:

Справу про смерть Майкла Джексона перекваліфікували на "вбивство"

Сестра Джексона впевнена, що його вбили

За фактом смерті Джексона можуть порушити кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: