Тіна Канделакі на 4-му місяці вагітності

Кажуть, що телеведуча Тіна Канделакі не лише повернулась до свого колишнього чоловіка, але й вагітна.

Тіна Канделакі, Андрій Кондрахін
Комсомольская правда
Тіна Канделакі повернулась до Андрія Кондрахіна
Чого тільки не траплялось в житті телеведучої Тіни Канделакі: і розлучення з чоловіком Андрієм Кондрахіним, і переїзд з двома дітьми в нові апартаменти.

Ще наприкінці минулого року Канделакі повідомила, що в її житті почався новий етап, в якому немає місця її чоловікові. Будучи публічною особою, Тіна не змогла приховати придбання квартири і погіршення відносин на особистому фронті.

До того ж, сама Тіна не заперечувала того, що хотіла знайти собі більш достойного партнера, ніж її чоловік Андрій Кондрахін. Телеведуча час від часу виходила у світ з кимось зі своїх шанувальників. А Кондрахін, щоб подратувати дружину, привселюдно розважався в компанії колишньої дружини шоумена Дмитра Діброва Олександри.

Однак через деякий час Андрій все ж таки розповів про те, що їхня сім'я возз'єдналася, і, щоб зміцнити шлюб, подружжя вирішило народити ще одну дитину.

Знайомі Тіни та Андрія неодноразово чули від пари, що Канделакі стане в третій раз мамою в 2010 році. Ймовірно, ці чутки виявилися правдою: зараз телеведуча знаходиться на четвертому місяці вагітності. Цікаве положення не заважає Тіні продовжувати працювати в тому ж шаленому темпі, до якого вона так звикла. Зірка все ще знімається в різного роду фотосесіях, в тому числі і еротичних.

І хоча, за словами Канделакі та Кондрахіна поява в родині ще однієї дитини - це спосіб запобігти кризі в сім'ї, майбутня мама все ще продовжує жити окремо від батька її майбутньої дитини.

Читайте також:

Тіна Канделакі знялась в еротичній фотосесії

Тіна Канделакі привселюдно образила Настю Заворотнюк

Тіна Канделакі взасос цілувалась з Малаховим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: