Тіна Канделакі забрала дітей і пішла від чоловіка

Тіна Канделакі завжди була зразком наслідування для колег, які мріяли про міцну сім'ю, але минулого тижня перестала бути таємницею шокуюча новина: телеведуча кинула чоловіка.

Про Тіну говорять без сарказму "розумниця" і в більшості випадків мають на увазі не стільки її украй успішну кар'єру, скільки жіночу мудрість. Залишатися в шлюбі більше десяти років, не зраджуючи один одному, - недозволена для шоу-бізнесу розкіш, яка виявилася для Канделакі доступною.

Ця новина немов грім пролунала для тих, хто знав цю щасливу сім'ю. Красивої і завжди такої щирої пари більше немає. Тіна зібрала речі і переїхала в свої розкішні апартаменти вартістю в декілька мільйонів доларів. Її нове житло - на Крилатських пагорбах. Як говорять близькі друзі зоряної пари, телеведуча готова була піти куди завгодно, аби подалі від чоловіка, який останнім часом серйозно розхитав нервову систему Канделакі через проблеми в бізнесі.

"Звичайно, складно жити з такою успішною жінкою, як Канделакі, яка, окрім краси, володіє жвавим розумом і, що важливо, заробляє на порядок більше чоловіка, - говорить подружка телеведучої Світлана. - Вона просто втомилася доводити йому, що любить його і робить все заради щастя їхньо сім'ї".

Тіна Канделакі із чоловіком
Тіна Канделакі забрала дітей і пішла від чоловіка
На дорозі Тіни і Андрія до спільної старості встала успішна кар'єра Канделакі. Останнім часом теледіву задаровували дорогими годинниками, вином, ексклюзивними прикрасами - якому чоловікові сподобається така підвищена увага до його дружини?.. Кондрахін почав заводитися, і гучні сварки в цьому будинку, колись тихому і затишному, стали нормальним явищем.

"Після чергового скандалу Тіна зібрала речі і виїхала в свою, величезну квартиру, що ще не до кінця відремонтована, - продовжує Світлана. - Кондрахін, бачивши, як його дружина виїжджає, спочатку не повірив... А коли зрозумів, було пізно".

Щоб приховати від світських пліткарів факт свого розлучення, Тіна і Андрій домовилися
грати в гру "щасливі разом". Цікаво, чи надовго вистачить терпіння Кондрахіна, в якого і без того серйозні проблеми в житті? Скоро у нього відберуть медичний центр, де він працює останні декілька років. А поки що Андрій вирішує бізнес-питання, в тусовці обговорюють неприємності його особистого життя. Виявляється, Кондрахіну добре відомо про роман Тіни з мільярдером. Більш того, він спокійно до цього ставиться.

Чоловік Андрій дійсно тримається гідно. Він, як вірний лицар, охороняє Тіну від будь-яких звинувачень і не втрачає при цьому відчуття гумору:
"В ці дні в моїй стоматологічній клініці збільшилася відвідуваність. Приходили журналісти, посилено лікували зуби і заразом намагалися винюхувати інформацію. І весь час задоволеними голосами запитували: "Ну, коли ви плануєте розлучатися?"

Читайте також:

Тіна Канделакі привселюдно образила Настю Заворотнюк

Тіна Канделакі взасос цілувалась з Малаховим

Демі Мур залишилась без переднього зуба
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: