Тіна Кароль народила сина

Сьогодні о 14:40 Тіна Кароль народила хлопчика. Пологи пройшли успішно в одному з київських пологових будинків, при цьому співачка народжувала сама.

Як назвали свого первістка, який народився вагою 3 кг 540 г, Тіна Кароль і Євген Огир поки що не повідомляють. 

Нагадаємо, що Тіна Кароль вийшла заміж на початку січня цього року за свого продюсера Євгена Огира. Чутки про те, що співачка чекає на дитину, підтвердились влітку на фестивалі "Нова хвиля 2008", на якому Кароль була ведучою. Співачка довгий час ніяк не коментувала свою вагітність.  

До самого народження дитини співачка не знала, хто у неї народиться - хлопчик, чи дівчинка.
"Звичайно, було цікаво, - каже співачка. - Але з самого початку ми домовились з лікарем, що він нам не повідомлятиме стать дитини. Пару разів я не стрималась, цікавість мене з'їдала. Але лікар домовленості не порушив".  

Всупереч чуткам, що пологи проходитимуть в приватній клініці, співачка народжувала в звичайному районному пологовому будинку Києва.
"З цього приводу у мене своя принципова позиція: я довіряю нашим лікарям і нашій медицині, і не підтримую думку, що лише за кордоном більш кваліфіковані фахівці", - нещодавно заявляла Тіна. 

За словами особистого лікаря співачки, Тіна почуває себе прекрасно, разом з чоловіком Євгеном приймає багаточисельні привітання. Зараз співачка продовжує знаходиться в пологовому будинку, де, швидше за все, пробуде ще кілька днів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: