Тіна Кароль у дитинстві підглядала за Дідом Морозом

Тіна Кароль розповіла про те, як у дитинстві зустрічала Новий рік, шукала подарунки під ялинкою та ходила колядувати.

Співачка Тіна Кароль узимку не пропаде. Білявка і поколядувати вміє, і родичок-кулінарів має. Тому на свята точно буде що їсти.

Власне, як розповіла Тіна, Новий рік у дитинстві вона завжди зустрічала у родинному колі.

"Завжди з родиною. Найбільш очікуваною подією був пошук подарунків під ялинкою. Я дуже хотіла підглянути, хто ж їх приносить, і нарешті дізнатися, чи існує Дід Мороз", - зізнається Кароль.

"Але як би я не намагалася, однаково засинала і ніяк не могла знайти відповідь на питання, яке мене хвилювало. А от подарунки - завжди знаходила", - сміється співачка.

І, ясна річ, у сімействі Тіни існують певні різдвяні традиції.

"Звісно. Коли я була маленькою, саме на Різдво за великим столом збиралася вся рідня: бабусі, дідусі, тітки, дядьки, людей 25! Дідусь розповідав історії про війну, а бабуся згадувала біблійні сюжети", - згадує артистка.

Тіна Кароль
ТСН.ua
Співачка ходила колядувати
За словами зірки, саме на Різдво у ранньому дитинстві вона вивчила свою першу молитву. Її, як каже співачка, вона пам'ятає досі.

"...Підготовка різдвяного столу у нашій родині була не просто традицією, а цілим ритуалом. Я допомагала і мамі, і бабусям", - запевняє Кароль.

Після першої зірки вся сім‘я Кароль, за її словами, сідала за стіл. На столі було неодмінно дванадцять страв, у приготуванні яких брала участь і Тіна.

"Більш за все мені подобалося ліпити вареники з картоплею і капустою. І, звичайно, найважливіше - кутя. Скільки себе пам'ятаю, допомагала мамі та бабусі її готувати. Головне - побільше горіхів і меду! М-м-м, пальчики оближеш!" - згадує артистка.

"Ще пам'ятаю, що більше за все мені, як і всім діткам, подобалося вибирати горіхи з куті, і вона мала бути дуже солодкою. Тому бабуся завжди намагалася покласти горіхів побільше, ну а я кутю від душі підсолоджувала", - сміється Тіна.

Тіна Кароль
Тіна підглядала за Дідом Морозом
Власне, у сімействі співачки дотепер збереглася традиція зустрічати Різдво всією родиною. Тож і приготування, за словами співачки, проходить колективно: вона, мама і свекруха.

"Цього року буде точно так само", - обіцяє білявка.

А якщо готувати не захотілося б, Тіна запросто могла б піти наколядувати собі ласощів. Адже колядувати вона вміє з дитинства:

"А як же! (Співає:) "Файна з медом паляниця, а без меду не така, дайте, дядьку, п'ятака!" Було дуже весело! Ми з друзями ходили по будинках, по звичайних багатоповерхівках. Зараз про це згадуєш з особливим трепетом", - зізнається вона.

А новий 2010-ий рік Тіна Кароль планує зустріти на сцені. Вірить співачка у прикмету: як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш.

Читайте також:

Тіна Кароль замовила собі у Донецьку приватний літаковий трап

Тіна Кароль стала дружиною Апполона

Тіна Кароль та Юрій Горбунов погребували червоною доріжкою

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: