Тіна Кароль в свій день народження складала іспит

Українська співачка Тіна Кароль 25 січня святкує ювілей - 25-річчя. Відзначати день народження співачка буде у ресторані.

Сьогодні, 25 січня, українська співачка Тіна Кароль відзначає свій 25-й день народження. Найпершим співачку привітав її син Веніамін з чоловіком Євгеном Огіром.

"Веня подарував такий малюнок, на якому фарбою закарбувалися його ручки, і було написано "З днем народження, мамочко!" Я так розумію, малюнок вони готували разом з татом", - сміючись, сказала співачка.

На адресу Тіни Кароль вже прийшло привітання і від Митрополита України і Всія Русі Володимира. Приєдналася до поздоровлень і Києво-Печерська Лавра, планується, що ввечері Отець Варлаам вручить Тіні особливий подарунок - золоту ікону, спеціально написану для Тіни іконописцем Лаври.

Тіна Кароль
ТСН.ua
Тіна в свій день народження складала іспит
Відзначимо, що день народження Тіни Кароль збігається зі святкуванням Дня студента в Україні, і за іронією долі, сьогодні співачка з'явилася в одному з київських внз. Справа в тому, що не так давно артистка знову стала студенткою Київського інституту музики імені Глієра, і саме на сьогодні їй був призначений іспит за фахом "вокал".

Кортеж із Тіною Кароль прибув до входу навчального закладу рівно об 11-30 ранку, біля входу в інститут співачку очікували віддані шанувальники. Привітавшись, Тіна Кароль запросила всіх у велику аудиторію в інституті, яку спеціально приготували для співачки.

Рівно о 12 -00 співачку запросили на іспит. З причини присутності понад сто осіб, приймальна комісія перемістилася до актової зали. Квиток Тіна Кароль не тягнула, а замість цього виконала... три пісні зі свого ж репертуару. Іспит був зданий на "відмінно".

На сьогоднішній день також заплановано пишне гуляння на честь співачки в одному з ресторанів столиці.

Читайте також:

Тіна Кароль у дитинстві підглядала за Дідом Морозом

Тіна Кароль замовила собі у Донецьку приватний літаковий трап

Тіна Кароль стала дружиною Апполона

ВідеоТіна Кароль в свій день народження здавала іспит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: