Тіну Кароль виписали з пологового будинку (фото)

В неділю ввечері чоловік Тіни Кароль Євген Огир забрав дружину та новонародженого сина Веніаміна з пологового будинку в заміський маєток.

В честь народження сина Євген замість пам'ятної каблучки подарував Тіні триповерховий будинок під Києвом, а Веніамін, який народився у вівторок, радує маму свою спокійністю.

тіна краоль
Євген Огир забрав дружину та сина з пологового будинку
Натовпу родичів, гори квітів та шампанського під час виписки не було. Євген вручив дружині букет, посадив в машину і відвіз її з сином додому у заміський будинок. Не знаємо, як поводився Веня під час поїздки, але Тіні, яка прекрасно себе почуває і перебуває у відмінному настрої, поїздка була не в тягар. Про Веніаміна поки що відомо лише одне – без приводу новонароджений не плаче і особливого клопоту мамі не завдає. 

А Тіну, до речі, підстраховують обидві бабусі – і її мама, і мама чоловіка. Вони ж докуповували все, що спочатку не увійшло до списку "найнеобхіднішого" для новонародженого.  Адже, новоспечені батьки не знали, хто народиться: хлопчик, чи дівчинка. Тому і дитячу кімнату оформили в нейтральних тонах.

Во Львове внедрили альтернативу урокам физкультуры
Тіна, Євген та маленький Веніамін відправились у заміський маєток
Ні няні, ні годувальниці подружжя ще не найняло. У сімейства лише працює жінка, яка допомагає по будинку. Але не за горами той час, коли для догляду за маленьким доведеться шукати "спеціально навчену людину". Вже 8 і 9 грудня Тіна виступить на передноворічних концертах в Москві, після чого починає відпрацьовувати новорічну сольну програму. А на ранню весну вже запланований концертний тур співачки по Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: