Том Круз думав, що він - ідіот

Американський актор Том Круз зміг вилікуватися від дислексії завдяки вченню сайєнтологів.

За словами актора, в сім років лікарі встановили у нього дислексію - захворювання, що заважає читанню і сприйняттю сенсу прочитаного. "Я сумнівався, нормальний я чи ідіот. Коли я намагався концентруватися, мені ставало нудно, я відчував злість", - розповів актор. До моменту закінчення школи в 1980 році Том Круз залишався "практично безграмотним".

Том Круз розповів, що лікарі не могли допомогти йому вилікуватися від дислексії, поки, нарешті, вже будучи дорослим, він не навчився прекрасно читати за допомогою методу засновника вчення сайєнтології Рона Хаббарда.

Церква сайєнтології була заснована в США в 1954 році письменником-фантастом Роном Хаббардом. Спочатку він виклав своє вчення у формі, близької до науково-фантастичного роману. Зараз послідовниками сайєнтології є більше 10 мільйонів людей по всьому світі.

Сайєнтологія критикує сучасну психіатрію і психологію і вважає, що всі люди є безсмертними істотами інопланетного походження ("тетани"), які забувають про це під час своєї реінкарнації на Землі. У США сайєнтологія офіційно визнається релігією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: