Том Круз мріяв вбити Гітлера

В кількох останніх інтерв'ю Том Круз пояснив, що спонукало його зіграти німецького офіцера у фільмі "Валькірія".

Відомий голлівудський актор Том Круз, який народився через 17 років після смерті Адольфа Гітлера, заявив, що завжди мріяв вбити фашистського лідера.

Таку заяву зірка Голлівуду зробив під час прес-конференції, говорячи про свою останню акторську роботу в фільмі "Валькірія" (Valkyrie).

"Я завжди хотів убити Гітлера. Ненавиджу цього хлопця", - сказав Круз, називаючи одну з причин, чому він погодився зніматися в цьому фільмі.

46-річний актор грає німецького офіцера. У картині описаний відомий історичний факт невдалої спроби замаху на життя Гітлера в 1944 році групою офіцерів, очолюваної полковником Клаусом Шенком, графом фон Штауффенбергом, якого і грає Круз.

"Вивчаючи Штауффенберга і його життя, я став захоплюватися ним. Не зважаючи на те, що історія відбувається під час Другої Світової війни, я вважаю її нестаріючо.", - сказав Круз на прес-конференції в Сеулі, де відбувається презентація "Валькірії".

За словами режисера Брайана Сінгера, Південна Корея була обрана першою азіатською країною для показу стрічки, тому що в цій країні високий попит як на місцеві фільми, так і на картини іноземного виробництва.      


Читайте також:

У Нью-Йорку презентували фільм "Валькірія"
Том Круз думав, що він - ідіот
Круз провалив роль Санта Клауса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: