Тома Круза порівняли з Ґеббельсом

Німецька протестантська церква порівняла Тома Круза з Ґеббельсом, оскільки він "використовує свою популярність для популяризації ідей своєї тоталітарної секти".

Німецька протестантська церква порівняла Тома Круза з Йозефом Ґеббельсом, оскільки актор, як і міністр пропаганди Третього рейху, "дуже вміло використовує свою популярність для популяризації ідей своєї тоталітарної секти". 

Як уточнює Independent, з такою заявою виступив Томас Ґендоу (Thomas Gandow), що очолює комісію з релігійних культів ради протестантських церков. Що ж до фільму "Валькірія" з участю Круза, який знімають у Німеччині, то протестанти вважають, що його значення для саєнтології буде не меншим, ніж значення відомої картини Лені Рифеншталь "Олімпія" для нацистів. 

У стрічці, яку знімає Браян Синґер, ідеться про підготовку та здійснення замаху на Адольфа Гітлера 1944 року. Том Круз виконує роль графа фон Штауффенберґа, що приніс бомбу на засідання штабу Гітлера. 

Раніше деякі німецькі урядовці, зокрема представники Бундесверу, виступили з вимогою заборонити проведення зйомок на території об'єктів, пов'язаних з історією Третього рейху. Урядовці мотивували заборону участю в проекті Тома Круза, саєнтологічні переконання якого німецькі військові вважали неприйнятними.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: