Тоні Брекстон хоче знятись у Playboy, але її зупиняють діти

Співачка Тоні Брекстон заявила, що хоче оголитись для відомого журналу Playboy. Єдине, що заважає їй це зробити - діти, які навчаються у школі.

Тоні Брекстон_4
AFP
Тоні Брекстон
У своєму нещодавньому інтерв'ю відома американська ритм-енд-блюз виконавиця Тоні Брекстон зізналася, що останнім часом стала замислюватися про те, щоб стати дівчиною, що прикрашає обкладинку популярного журналу "Playboy".

Вона була запрошена на авторське телешоу Wendy Williams, в якому співачка розповіла про те, що останні кілька років поспіль вона отримує пропозицію від редакції журналу для того, щоб стати дівчиною номера.

"Зізнаюся, що я була задоволена тим, що цю пропозицію вони робили не раз. Але тепер я задумалася про це серйозно. Приємно й те, що чергова пропозиція мені була зроблена після хвороби. У той момент я відчувала себе подваленою - мені здавалося, що я не приваблива і не сексуальна, а увага з боку представників журналу повернула мені колишню впевненість у своїй красі і привабливості", - зізналася співачка.

Тим не менше, і сьогодні Тоні не поспішає з відповіддю:

"Безумовно, мені приємно, що мене запросили, але поки що я не зважилася на цей крок. Однією з основних причин моїх сумнівів - мої діти. Я б не хотіла, щоб у школі їх дражнили або показували розворот журналу. Але навіть якщо я все-таки зроблю це, то не буду надто відкриватися. Попрошу фотографа, щоб це були не дуже відверті знімки".

Читайте також:

Депутат Ляшко мацав за сідниці Тоні Брекстон 

Тоні Брекстон хвора на вовчак

Тоні Брекстон видалила пухлину 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: