Цекало «вмиває руки»

Продюсер і телеведучий Олександр Цекало склав свої продюсерські повноваження в програмі "Хороші жарти"

За відомостями газети "Твій день", Роднянській був категорично проти того, щоб один з його ключових співробітників паралельно займався й іншими проектами - шоу "Дві зірки" на Першому каналі і гастролями, а Цекало у свою чергу не влаштовувала зарплатня на СТС.

Нагадаємо, раніше з'являлася інформація про те, що Цекало, який був одним з творців першого розважального каналу СТС і є продюсером більше 30 передач, звільнився зі всіх постів через конфлікт із генеральним директором Олександром Роднянськім.

Водночас на СТС газеті "Комсомольська правда" заявили, що "все було вирішено полюбовно і жодним конфліктом тут не пахло". "Олександр Цекало просто втомився", - відзначили на телеканалі.

"Проект Цекало "Ігри розуму" було закрито раніше як не дуже вдалий", - сказав Олександр Роднянський. За його словами, в новому сезоні канал готує шість великих прем'єрних проектів - "амбітних розважальних шоу", і зараз іде пошук "молодих яскравих" ведучих.

Ведуча програми "Хороші жарти" на СТС Тетяна Лазарева заявила газеті "Твій день", що питання про звільнення Цекало піднімалося давно і зараз він "вже у нас не працює". На її думку, їх з Михайлом Шацем програма "Не постраждає". "Програма не залежить від продюсера. Ну, візьмемо іншого!", - відзначила вона.

Лазарева сказала, що у програми "Слава Богу, ти прийшов!" буде інший ведучий. "Персона поки не затверджена. Запрошували мене, але я відмовилася", - заявила вона.

На телеканалі СТС вважають, що в разі звільнення Олександра Цекало проекти на майбутній сезон "повиснуть в повітрі". Наразі співробітники збираються у відпустку до вересня, а всі телепередачі виходитимуть в записі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: