Циганова в важкому стані

Співачка Віка Циганова госпіталізована у важкому стані в одну з московських лікарень з діагнозом "орнітоз".

Віка Циганова
Віка Циганова
Чоловік співачки Вадим Циганов, розповів, що у його дружини тримається висока температура, паралізовані ноги.

Як виявилося, переносчиком хвороби стала папуга амазон, яку недавно придбала сім'я. Майже відразу члени сім'ї Віки помітили, що птах поводиться якось дивно. Вадим намагався повернути папугу продавцям, але ті сказали, що це стрес через акліматизацію. Через 9 днів папуга померла.

Через деякий час після смерті птаха мати Вікторії втратила свідомість на вулиці і була госпіталізована з підозрою на серцевий напад. У лікарні у жінки віднялися ноги, потім почалися напади задухи. Тільки після цього лікарі поставили діагноз "орнітоз". Зараз стан Людмили Михайлівни нормалізувався, але поки вона знаходиться в лікарні.

Потім хвороба дісталася і до Віки. "Ми приїхали з гастролей і Віка поскаржилася мені, що у неї ломить кістки. Потім підскочила температура, у неї теж почали відніматися ноги, ми викликали швидку. Лікарі терміново госпіталізували Віку. Стан дуже важкий, їй міняють постільну білизну по чотири рази на день. Сьогодні у неї теж підтвердився діагноз "орнітоз", - розповів Вадим Циганов.


Як розповів чоловік, стан Віки важкий, лікарі говорять, що в лікарні вона проведе ще мінімум 3 тижні. Часто орнітоз маскується під запалення легенів і інші захворювання. Проте у випадку, якщо не поставлений правильний діагноз, хворий, не одержавши необхідної допомоги, може померти.

Орнітоз (пситтакоз) - гостре інфекційне захворювання, що передається від заражених птахів і характеризується лихоманкою, інтоксикацією і ураженням легенів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: