У Анастасії Волочкової роман із багатим чилійцем

Балерина Анастасія Волочкова закохалась у чилійця Дона Мігеля, який є надзвичайно багатим. Він подарував їй білого коня.

 В особистому житті балерини Анастасії Волочкової намітилися зміни. Через півтора року після розлучення з чоловіком-бізнесменом Ігорем Вдовіним, вона провела відпустку в компанії іншого чоловіка.

Нового друга вона знайшла під час подорожі Південною Америкою. Як вдалося з'ясувати, дон Мігель досить заможний чоловік і, що важливо, розлучений.

"Дон Мігель - прекрасна людина. Він прийшов на мій концерт в Сантьяго. І, повірте, на момент знайомства я не знала, який він багатий. Він був навіть без квітів. Звичайний глядач. Запросив на вечерю. Був ненав'язливий, - розповідає Анастасія . - Я не ходжу на побачення такого порядку одна. Взяла свого директора і партнера по сцені. Ми чудово поспілкувалися. І дон Мігель запросив нас до себе на ранчо. Але я вирішила поїхати одна. Відчувала безпеку".

У нового шанувальника балерини величезне помістя, одна конюшня, дві сотні породистих скакунів. Разом з Анастасією вони розпалили багаття, пили вишукане червоне вино: "Я подумати не могла, що один з найбагатших людей Чилі може бути настільки романтичним".

Протягом всього часу перебування Анастасії на ранчо, новий знайомий не переставав дивувати її: "В один із днів дон Мігель посадив мене, боягузку, на мотоцикл! Потім Мігель взяв свій літак, сів за штурвал і возив мене на концерти. Сам! А ще Мігель, зрозумівши, як я люблю коней, подарував мені білого скакуна. Конячка недешева! Її перевезуть до Москви літаком. Транспортування коштує 15 000 доларів".

Читайте також:

На презентації мемуарів Волочкова шукала собі мужиків

П’яна Волочкова впала на вечірці Червоненка

Анастасія Волочкова цілується із колишнім чоловіком на людях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: