У Бреда Пітта і Наталі Портман роман

Наталі Портман та Бред Пітт зіграють головні ролі у романтичній комедії. Бред зіграє фотографа, а Наталі - кулінарного критика.

наталі портман
Наталі Портман зіграє кохану Бреда Пітта, Фото: natalieportman.com
Голлівудські актори Бред Пітт і Наталі Портман знімуться в романтичній комедії за книгою Ліенн Шептон "Важливі артефакти і особисте майно з колекції Лінор Дулан і Гарольда Моріса, зокрема книги, одяг і коштовності".

Книга, яка була нещодавно опублікована в США, привернула увагу Наталі Портман. Екранізацією книги буде займатися Paramount, яка виграла право постановки стрічки.

Роман написаний у вигляді каталога аукціону. У книзі розповідається про роман вигаданих персонажів - фотографа Моріса і кулінарного критика Дулан, що тривав чотири роки. У "Важливих артефактах і особистому майні..." зібрано 325 записів, що доповнюються світлинами.

Пітту належить зіграти 40-річного фотографа Моріса, а Портман виконає роль співробітниці New York Times Дулан, яка молодша за свого коханого майже удвічі. Продюсувати картину будуть компанія Пітта Plan B і фірма Порман Handsomecharlie Films. Як швидко почнуться зйомки екранізації, не повідомляється.

Щоб розповісти історію пари, письменниця використовувала різноманітні предмети - від одягу до електронних листів. Кожен з них висловлює надії, мрії, любов і в результаті біль, якого завдає розлучення.

Читайте також:

Бред Пітт хоче, щоб його з'їла акула

Бред Пітт зчинив бійку

Бред Пітт бореться за татуювання

Наталі Портман розійшлась з коханим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: